VÝSTAVA SOPKA LES PRALES

Na výstavě SOPKA LES PRALES v Galerii 105 vás čeká jedinečný a působivý zážitek spojený s Malým princem, nejslavnější knihou autora Antoina de Saint-Exupéryho. Eliška vám představí svůj projekt, který vznikal na tajemném Islandu. Na tomto magickém ostrově nejen fotila, ale také sbírala přírodní materiál, který následně využila ve svých nádherných kolážích pro nové vydání knihy Malý princ.
Díky interaktivnímu výstavnímu prostoru a technologii rozšířené reality budete moci naplno proniknout do světa Malého prince. Navíc vás čeká další zážitek, tentokrát spojený s rozmanitou přírodou filipínského ostrova Negros.
Tato interaktivní výstava je určena nejen pro dospělé, ale i pro celou rodinu. Děti i dospělí se zde mohou vrátit do dětství, nechat na chvíli stranou každodenní starosti a prožít společně nezapomenutelné chvíle.

Přijďte se inspirovat a prožít nevšední zážitek na výstavě SOPKA LES PRALES s Eliškou a Malým princem v Galerii 105 od 28. června do 2. září.

Kde

GALERIE TŘEBOŇ 105
Masarykovo námesti 105
Třeboň

Otevírací doba

středa–pátek 14.00–18.00
sobota 10.00–18.00
neděle 10.00–15.00

Vstupné

dospělí – 100 Kč
děti, studenti a senioři – 60 Kč
rodinné vstupné (2 dospělí a až 3 děti) – 240 Kč
děti do 6 let – zdarma

VÝSTAVA MALÝ PRINC

Klasika ve výjimečné úpravě s fotoilustracemi z Islandu Elišky Podzimkové. Obrazový doprovod vytvořila Eliška kombinací fotografií a ilustrace, jak je pro její tvorbu typické. Na související výstavě tyto koláže doplnila ještě o interaktivní stanoviště z mechu nebo lávových kamenů, aby navodila dojem skutečného Islandu. Interaktivní exponáty navíc nezapřou, že jejich autorka je i animátorka – návštěvníci si mohou do svých tabletů nebo telefonů nainstalovat aplikaci Artivive, díky níž před nimi obrazy ožijí.
Knížku a další si můžete koupit přímo na výstavě a nebo na eshopu.

Kde

TATRANSKÁ POLIANKA
Poliankovo
Tatranská Polianka 20
062 01 Vysoké Tatry

Otevírací doba

Po - Ne: 09:00-19:00

DALŠÍ ZASTÁVKY VÝSTAVY

BRATISLAVA 10.10.-20.12. 2023

Kniha

Knihu Malého Prince si můžete zakoupit přímo na eshopu.

Galerie

Video z výstavy

Koukněte se na krátké video z první výstavy, která probíhala v Pražském Vnitroblocku.